TL0100-2-5
Pompă hidraulică manuală 50t
incl. TVAStoc epuizat
Depozit central
0
bucăți disponibile
Oradea
0
bucăți disponibile
24 luni garanție
Garanție legală UE
Stoc epuizat
Distribuie
Despre acest produs
Pompă hidraulică manuală, capacitate 50t, lungimea pompei 630mm, diametrul pompei 100mm, lungime furtun 1700mm
Description
Descriere
| lungime |
diametru |
| Pompa |
630mm | 100mm |
| Furtun | 1700mm | 22mm |
| Dimensiuni talpa |
120x65mm |
| 137x35mm |
Specificații
| Codul produsului | TL0100-2-5 |
| Greutate | 26 kg |
| Dimensiuni | 83 × 18 × 23 mm |